FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Noclegi: pokoje, domki i apartamenty w górach - eNoclegi.biz.pl10ofert

Zakopane Forster House apartament nr 1

Apartament przeznaczony jest dla 2 do 4 osób z kominkiem zlokalizowany na parterze z dużym tarasem (widok na Gubałówkę). Apartament składa się z salonu z kominkiem z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni i tarasu.

Zakopane Forster House apartament nr 2

Apartament dla 2-6 osób zlokalizowany na piętrze w dwupiętrowym budynku. Apartament składa się z salonu z wyjściem na balkon, wyposażony aneks kuchenny, łazienka oraz dwóch sypialni.

Zakopane Forster House apartament nr 3

Apartament dla 2 max 4 osób z kominkiem. Apartament znajduje się na piętrze i posiada duży, narożny balkon (widok góry). Apartament składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym, łazienki i sypialni.

Zakopane Forster House apartament nr 4

Apartament 4-6os. zlokalizowany na II piętrze z balkonem (widok na Giewont). Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dwóch sypialni.

Zakopane Forster House apartament nr 5

Apartament 4-6os. zlokalizowany na II piętrze z balkonem (widok na góry). Apartament składa się z salonu z kominkiem i z aneksem kuchennym, łazienki i antresoli z 4 miejscami do spania.

Zakopane Forster House apartament nr 6

Apartament numer 6 jest przeznaczony dla 2, max 4 osób. Znajduje się na poddaszu i jest cały w skosach. Składa się z małej wydzielonej części salonowej połączonej z aneksem kuchennym, łazienki oraz otwartej sypialni.

Zakopane apartament Olczanka

Apartament o powierzchni ok 70m2 przeznaczony dla 2-7 osób. Apartament posiada przestronny salon z dużym aneksem, duży korytarz, dwie sypialnie z TV, dwie łazienki. Sklep spożywczy ok 50m., wyciąg narciarski ok 2km.

Apartament na Bystrym - Zakopane

Apartament o powierzchni ok 35m2 dla 2-4 osób. Składa się z niewielkiego salonu z aneksem kuchennym, pokoju dwu osobowego, łazienki i balkonu. Lokalizacja blisko szlaków turystycznych i Kuźnic.

Góralska Chata Daro Zakopane - pokój nr 1

Pokój 2-3 osobowy z łazienką, TV, WiFi, dostępem do wyposażonej kuchni i bezpłatnym miejscem parkingowym. Pokój w znajduje się w murowanej części budynku z elementami wykończeniowymi w drewnie w regionalnym stylu. Blisko wyciągów i szlaków turystycznych w

Zakopane Dobre Kwatery 4

Zakopane Dobre Kwatery 4. Więcej informacji pod adresem www.noclegi-zakopane.biz